tel. +48 58 306 34 85

kom. +48 508 443 071

biuro@jwteam.pl

ul. Polna 72/5
83-050 Lublewo Gd.

Poznaj nasz zespół

Joanna Wójtowicz

Joanna Wójtowicz

Kierownik zespołu, mgr inż. architekt

Członek Pomorskiej Izby Architektów z uprawnieniami do projektowania w zakresie architektury bez ograniczeń. Posiada 20 letnie doświadczenie zawodowe, które zdobywała pracując zarówno w firmach prywatnych jak i administracji architektoniczno-budowlanej.

Zajmowała się projektowaniem budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych, osiedli mieszkaniowych, a także obiektów przemysłowych, gospodarczych, inwentarskich i usługowych.

Słucha klientów, przyświeca jej zasada „Klient nasz Partner”.

Stara się docierać do rzeczywistych potrzeb Klientów i towarzyszyć im w realizacji przedsięwzięć budowlanych. Jest przekonana, że każdy kontakt z Klientem wymaga nawiązania relacji i zbudowania zaufania oraz poznania oczekiwań i zrozumienia jego sytuacji. Wykorzystuje przy tym wiedzę i doświadczenie, aby projektować dla Klientów przestrzeń do nich dostosowaną, cechującą się estetyką i wygodą.

Poza wędrówkami górskimi najlepiej odpoczywa w swoim ogrodzie, który z pasją pielęgnuje.

Anna Stawiska

Anna Stawiska

mgr inż. architekt

Jest osobą energiczną, zorganizowaną i rozumiejącą potrzeby Inwestora.  W swoich projektach stawia na partnerstwo, wzajemne zrozumienie i poszukiwanie rozwiązań, które przeobrażają wizję inwestora w projekt architektoniczny.  Najwięcej satysfakcji przynosi jej radość i zadowolenie klientów z efektu końcowego. Lubi nowe wyzwania projektowe, które pozwalają jej na własny rozwój.

W wolnym czasie, uprawia różne sporty , najbardziej jednak lubi jeździć konno eksplorując malownicze tereny Szwajcarii Kaszubskiej

Aleksandra Grzesiowska

Aleksandra Grzesiowska

mgr inż. architekt

Świeżo upieczona absolwentka Politechniki Gdańskiej. Bardzo ważnym aspektem w projektowaniu jest dla niej zadowolenie klienta. Największą satysfakcję czerpię ze spełniania potrzeb inwestorów. Jej młody zapał przeistacza się w kreatywne pomysły, które chce wdrażać w życie.

Prywatnie lubi aktywnie spędzać czas wolny. Zimą zjeżdżając na desce snowboardowej, a latem wypoczywając na spływach kajakowych.

Paweł Chabros

Paweł Chabros

mgr inż. architekt

Przekłada idee, o których opowiadają inwestorzy w formę techniczną, wspomagając ich w urzeczywistnianiu zamierzeń. Z dużą pieczołowitością wykonuje projekty budowlane. Dokładny, przywiązuje wagę do szczegółów i detali. Realizując się w pracy wie, że może jednocześnie robić coś naprawdę dobrze i z przyjemnością.

Poza wycieczkami rowerowymi latem najlepiej odpoczywa w swoim domu, w otoczeniu najbliższych.

Sławomir Orłowski

Sławomir Orłowski

mgr inż. architekt

Wierzy, że o projektowanej przestrzeni najwięcej wiedzą jej obecni lub przyszli użytkownicy, a za sukces uważa połączenie w spójny projekt ich wizji i potrzeb z ergonomicznym i technicznym aspektem. Przedsiębiorczy i gotowy na różne wyzwania, nie lubi monotonii i nie może długo usiedzieć w jednym miejscu.

Wolny czas spędza aktywnie - remontując, porządkując lub na wypadach z rodziną i znajomymi. Wymarzone wieczory to wygodny fotel i dobra książka.

Skorzystaj z poniższego formularza - rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości!

Administratorem danych przekazanych w formularzu jest JW Team Sp. z o. o. z siedzibą w Jankowie Gdańskim przy ul. Parkowej 14. Dane uzupełnione w formularzu zostaną przetworzone w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie ofertowe i ich podanie jest wymagane w celu realizacji tej czynności. W każdej chwili masz prawo do ich zmiany, usunięcia lub przekazania innym podmiotom.

Informacje o firmie:

NIP: 604-016-05-46
regon: 221926539

Konto bankowe: ALIOR BANK 63 2490 0005 0000 4530 4576 1026